Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/287542/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Pro někoho jsou to prázdné fráze, věty, které lidé vyslovují, aby řeč nestála. Rodičům vážně nemocných dětí ale taková slova dokážou hodně ublížit. O nepříjemných zkušenostech s nevhodnými komentáři okolí na adresu svých potomků vyprávějí skrze fotografie z rodinného života. Soubor černobílých snímků Váš pohled, náš svět je od 13. února 2023 do 13. března 2023 vystaven na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Pokračovat ve čtení

I dobře míněná slova mohou někdy vyznít krutě a rady, jimiž jsme chtěli pomoci, mohou zranit. Konkrétní důkazy přinášejí rodiče vážně nemocných dětí. O nepříjemných zkušenostech s nevhodnými komentáři okolí vyprávějí skrze fotografie z rodinného života. Soubor černobílých snímků je do konce ledna 2022 vystaven v olomoucké nákupní Galerii Šantovka.

Pokračovat ve čtení

Centrum provázení v Ostravě se po roce provozu stěhuje do nových, zrekonstruovaných prostor v přízemí Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava. Pracovnice centra jsou tak nablízku rodičům, kteří si od lékařů vyslechnou závažnou diagnózu svého dítěte nebo prožívají v souvislosti s jeho onemocněním náročné období.

Pokračovat ve čtení

Více než rok se potýkáme s pandemií, které zasahuje do našich životů a mění je každým dnem. Také v Centrech provázení  a jednotlivých nemocnicích, kde působíme, se nás tato nelehká situace dotýká. Přinášíme vám cenné zkušenosti a příběhy našich milých kolegyň. Budeme je postupně přidávat a aktualizovat. 

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2
  • 6

Kontakt

prof. Mgr. PaedDr. Jan Michalík, Ph. D.
vedoucí Centra provázení
+420 777 809 040
vedeni@centrumprovazeni.cz

Mgr. Petra Hájková, Ph. D.
metodik Centra provázení
+420 733 690 750
metodik@centrumprovazeni.cz

  centrumprovazeni


© Všechna práva vyhrazena Centrum provázení 2018  |   webdesign: www.rostanetek.cz  |  admin