Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/287542/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Pražské CP změnilo obsazení

Dvě nové pracovnice má Centrum provázení, které už čtvrtým rokem nabízí podporu rodinám dětských pacientů ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze (VFN). Od ledna 2018 tam působí Jana Hrachová a Iveta Hofová.

Jana je původně dětská zdravotní sestra. Řadu let učila na střední a vyšší zdravotnické škole, poté pracovala jako hlavní sestra nemocnice a šest let také vedla zařízení sociálních služeb pro seniory. „Příležitost práce v Centru provázení mne nadchla. Jsem v roli průvodce na klikaté cestě zdravotně sociálním světem, jsem oporou pro rodiče v jejich starostech i radostech, které život přináší. A jsem tomu ráda,“ uvedla Jana.

Její kolegyně Iveta má vysokoškolské pedagogické vzdělání. Po absolvování několika kvalifikačních kurzů většinu pracovních let působila jako sociální pracovník v programech pro seniory. „Zde jsem měla také příležitost „osahat“ si práci krizového interventa, kterou v současné době využívám při svém působení v Centru provázení. Rozmanitost i naléhavost příběhů rodin, s nimiž se setkávám, jejich provázení na nelehkých cestách, to vše dává mé práci velký smysl,“ poznamenala Iveta.

Pražské centrum provázení najdete i nadále na Klinice dětského a dorostového lékařství VFN.

Kontakt

prof. Mgr. PaedDr. Jan Michalík, Ph. D.
vedoucí Centra provázení
+420 777 809 040
vedeni@centrumprovazeni.cz

Mgr. Petra Hájková, Ph. D.
metodik Centra provázení
+420 733 690 750
metodik@centrumprovazeni.cz

  centrumprovazeni


© Všechna práva vyhrazena Centrum provázení 2018  |   webdesign: www.rostanetek.cz  |  admin